Run For Fun start weer

Vanaf donderdag 28 mei start Sportbedrijf Arnhem met een nieuwe reeks van 10 bijeenkomsten Run For Fun voor kinderen.
Tijdens Run For Fun maken kinderen op een leuke en speelse manier kennis met hardlopen. Met leuke en uitdagende oefeningen leren kinderen om technisch beter te lopen en te bewegen. Er wordt gewerkt aan het verbeteren van techniek, kracht, uithoudingsvermogen en lenigheid. Hierbij is doorzettingsvermogen en discipline erg belangrijk. Hindernisparcours, sprinten en estafette zijn onderdelen van het programma. Ook wordt voor de Hoogte 80 loop getraind. De trainingen vinden plaats in de wijk, maar ook bij verenigingen, in parkjes en op Hoogte 80.
Deelname is gratis en bedoeld voor kinderen van 7 t/m 12 jaar. Het vertrek is vanaf Playground de Rommelkist, elke donderdag om 15:50 uur. Het duurt tot 17:00 uur.
Lijkt het je leuk om mee te doen? Vul dan het inschrijfformulier in en lever deze uiterlijk woensdag 27 mei in bij Playground de Rommelkist! De inschrijfformulieren liggen bij de Rommelkist en worden uitgedeeld via de basisscholen.Voor vragen: Michiel de Boer, 06-53524949 of Bram Moorman, 06-15560425
3627
Geef een reactie