Schat in Reestraat begraven

Op 26 januari is een schat in de Reestraat begraven. In de buis die onder de aarde bedolven werd liggen werkstukken van kinderen van De Vlindertuin. Pas over meer dan vijftig jaar wordt de schat weer opgegraven. Dan wordt het riool in de Reestraat opnieuw vervangen.
De werkstukken van de kinderen zijn onderdeel van het project Schatgraven / 1000 fonteinen. Kinderen maakten onder andere waterdoorlatende stenen, ze tekenenden druppels, ze bouwden een rioolstelsel van rietjjes en ze maakten een nieuw marktplein met fonteinen.
Via de werkstukken leerden kinderen dat er in de komende jaren meer regenwater kan vallen. Dat moet goed en veilig afgevoerd worden.
Hioeronder foto’s van de feestelijke afsluiting van het project. Klik op de eerste foto, de rest volgt daarna.
1964
Geef een reactie